İletişim Bilgilerimiz

Kavacık Mah. Kavaklı Çıkmazı Sok. No:3 Beykoz / İstanbul

(+90) 216 465 54 98

info@alatasmontaj.com

Hakkımızda

Alataş Montaj Teknolojileri & Endüstriyel Ekipmanlar

Montaj Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren firmamız tedarik zincirlerinizi sorunsuz sürdürmek adına ihtiyaç duyduğunuz ürün ve hizmetlerle işinizi desteklemek için buradayız.

Müşteri talepleri doğrultusunda gelen ihtiyaçlara en uygun ürünleri, yüksek kalite ve ekonomik fiyatlandırmalar ile tedarik ederek en hızlı şekilde temin edip tarafınıza ulaştırmaktayız. Her gün gelişen teknolojiyi takip eden firmamız tedarik ettiği tüm ürünlerin kalite standartlarına uyumluluğunu test ederek müşterilere ulastırmaktadır.

Ürün çeşitlerimizi inceleyerek ihtiyaçlarınızı bize bildirmeniz halinde en kısa sürede sizlere çözüm sunacağımızı bilmenizi isteriz.

 

Neden Biz?

Yüksek performanslı bağlantı elemanı ve montaj çözümleriyle rekabet avantajınızı geliştirin ve konseptten tasarıma ve üretime kadar tüm ürün yaşam döngüsünü düzene sokun. Sabitleme ve montaj çözümlerimiz, kritik altyapınızı çalışır durumda tutan ve dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren temel işlere olanak tanır.  Yani Alataş Montaj Teknolojileri olarak ‘’Siz hep üretin, siz hep gelişin diye‘’ buradayız. Ve siz değerli müşterilerimize desteklerimizi sunmaktan gurur duyarız.

Misyonumuz

Sektörümüzde en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmayı ilke edinerek; Türkiye ekonomisi için katma değer yaratmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Dünya’da ki teknolojik ve kurumsal gelişmelere paralel olarak ulusal ve uluslararası pazarda sürekli kendimizi yenileyerek sağlıklı bir şekilde büyümeyi sağlamak, marka değerini güçlendirerek örnek ve lider firma olma yolunda ilerlemektir.